Szybki kredyt

Standard

Jeszcze do dziś wielu osobom kredyty kojarzą się z długim oczekiwaniem na otrzymanie decyzji kredytowej, a przede wszystkim z licznymi formalnościami, które trzeba było wypełniać nawet kilkakrotnie. Czy mimo wielu zachęcających reklam, które coraz odważniej głoszą hasła o ekspresowych kredytach, zaciągnięcie kredytu w banku wymaga wielu godzin spędzonych w oddziale?

Większość kredytobiorców uwzględnia przed wyborem dane usługi czas jej realizacji. Coraz bardziej widoczna rywalizacja o nowych klientów zadziałała na tym polu niezwykle korzystnie. Od kilku lat na rynku finansowym coraz więcej jest produktów, które spełniają oczekiwania konsumentów. Szybkie kredyty gotówkowe nie wymagają tak wielu dokumentów a sam przebieg podpisania umowy i otrzymania pieniędzy jest imponująco szybki. Wystarczy, że poświęcimy kilkanaście minut, a bez problemu będziemy mogli cieszyć się dodatkową gotówką.

Szybko i tanio?

Jeżeli szukamy nie tylko szybkiej pożyczki ale także takiej, która ma nie wysokie oprocentowanie warto rozejrzeć się w ofertach kredytów internetowych. Zazwyczaj kierowane są do stałych klientów banku lub mają za zadanie przyciągnięcie nowych klientów. Ich oprocentowanie jest niższe a dodatkowe opłaty zminimalizowane dzięki temu, że usługa realizowana jest bez udziału pracowników banku. Wybierając taki produkt unikamy również wizyty w oddziale banku, więc czas jaki zyskujemy w ten sposób jest znacznie większy. Wystarczy wypełnić wniosek na stronie internetowej, bez konieczności wychodzenia z domu. Takie kredyty cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony młodych konsumentów, którzy chętniej korzystają z produktów finansowych online, zarówno kont osobistych, lokat bankowych jak i pożyczek.

A więc zostaje nam tylko zobaczyć kredyt porównanie – pewnakasazbanku.com, wypełnić wniosek i czekać na kontakt banku.