Spirala długów to nie koniec świata! Dowiedz się, jak możesz sobie pomóc.

Standard

Jeśli chodzi o nadmierne zadłużenie, jesteś swoim własnym ekspertem. Jeśli czujesz, że potrzebujesz pomocy, prawdopodobnie tak jest – a konsolidacja kredytów może Cię zainteresować. Jeśli uważasz, że najlepszym rozwiązaniem jest poproszenie o pomoc, poproś o nią.

Jeśli nie możesz się nawet dobrze wyspać z powodu rachunków za karty kredytowe, jeśli masz problemy z koncentracją w pracy z powodu agresywnego pożyczkodawcy lub jeśli czujesz, że twoje życie jest wstrzymane, ponieważ poziom twojego osobistego zadłużenia wciąż rośnie, ważne jest abyś wiedział, że nie jesteś sam i że czeka na Ciebie pomoc.

Pomoc jest dostępna dla wszystkich Polaków, którzy obecnie mają do czynienia z długami. Warto, abyś skorzystał z tej pomocy, abyś mógł zacząć żyć bez długów, na jakie zasługujesz. Daj sobie jak największe szanse na lepszą przyszłość finansową, przeprowadzając badania i znajdując program konsolidacji zadłużenia, który będzie dla Ciebie odpowiedni.

Jakie rodzaje zadłużenia można skonsolidować za pomocą programu konsolidacji zadłużenia?

Program konsolidacji zadłużenia to doskonała opcja dla wielu konsumentów, którzy mają problemy z nadążeniem za kosztami zadłużenia. Mając to na uwadze, nie można uwzględnić wszystkich rodzajów długów.

Poszukiwanie pomocy specjalisty i podjęcie decyzji o przystąpieniu do programu konsolidacji zadłużenia to decyzje, o których wiemy, że nie będziesz podejmować pochopnie, dlatego uważamy, że tak ważne jest, abyś wiedział, czego się spodziewać, zanim podejmiesz ostateczną decyzję. W celach informacyjnych i aby pomóc Ci upewnić się, że dokonujesz właściwego wyboru, oto krótka lista niektórych długów, które można skonsolidować.

Debet na karcie kredytowej

Zadłużenie z tytułu karty kredytowej jest niezabezpieczone, co oznacza, że kwalifikuje się do objęcia programem konsolidacji zadłużenia. W rzeczywistości zadłużenie na karcie kredytowej jest jednym z najczęstszych powodów, dla których konsumenci wybierają tę formę umorzenia długów.

Niezabezpieczony dług pożyczki osobistej

Pożyczki osobiste, które są niezabezpieczone, co oznacza, że gdy pierwotnie zaciągnąłeś pożyczkę, nie musiały stanowić żadnego zabezpieczenia, takiego jak pojazd, mogą również zostać objęte programem konsolidacji zadłużenia.

Zadłużenie z tytułu przejęcia pojazdu

Jeśli Twój pojazd został przejęty, ponieważ nie byłeś w stanie nadążyć za płatnościami, możesz być w stanie uwzględnić ten dług.

Zadłużenie z tytułu pożyczki studenckiej

Jeśli masz zadłużenie z tytułu kredytu studenckiego ubezpieczonego od osób prywatnych lub poza rządem, które powoduje zbyt duży stres finansowy, dobrym rozwiązaniem może być przystąpienie do programu konsolidacji zadłużenia.

Zaległe rachunki za telefon komórkowy / media

Jeśli masz zaległy rachunek za telefon komórkowy lub za media i nie korzystasz już z tej samej usługi, możliwe, że włączysz ten dług do programu kredytu konsolidacji zadłużenia.